LEPIDLA Počet produktů: 5

  • Extra silné černé lepidlo se silnou fixací určené k prodlužování řas technikou řasa na řasu. Vlastnosti lepidla spojují bezpečnost, dlouhou životnost, flexibilitu, ideální viskozitu a rychlost schnutí, nezatíží přírodní řasy. PRO DOKONALOU PŘILNAVOST A TRVANLIVOST VŽDY POUŽÍVEJTE CLEANER A PRIMER STEJNÉ ZNAČKY!

  • Extra silné černé lepidlo se silnou a pružnou fixací určené k prodlužování řas technikou řasa na řasu, a je ideální pro objemovou techniku. Vlastnosti lepidla spojují bezpečnost, dlouhou životnost, flexibilitu, ideální viskozitu a rychlost schnutí, nezatíží přírodní řasy. PRO DOKONALOU PŘILNAVOST A TRVANLIVOST VŽDY POUŽÍVEJTE CLEANER A PRIMER STEJNÉ FIRMY!

  • Rychleschnoucí černé lepidlo se silnou fixací určené k prodlužování řas technikou řasa na řasu i objemovu techniku. Toto lepidlo si dokáže poradit v každých podmínkách, je pouze ovlivněnajeho doba schnutí. Pokud nemáte stálé podmínky v salonu je ideálním pomocníkem. PRO DOKONALOU PŘILNAVOST A TRVANLIVOST VŽDY POUŽÍVEJTE CLEANER A PRIMER STEJNÉ ZNAČKY!

  • Nejsilnější extra černé lepidlo se silnou a pružnou fixací určené k prodlužování řas. Je to první lepidlo, které splní požadavky všech technik prodlužování řas (1:1, Flat, Volume). Odolné vůči teplotním změnám! Vhodné i pro prodlužování spodních řas, díky jeho menšímu množství výparů nedráždí oči. PRO DOKONALOU PŘILNAVOST A TRVANLIVOST VŽDY POUŽÍVEJTE...

  • Nejrychleji schnoucí extra černé lepidlo se silnou a pružnou fixací určené k prodlužování řas všemi technikami. Je odolné vůči teplotním změnám. Práce s ním je naprostou radostí. Ideální pro stylistky, které lepí řasy vedle sebe. Je tak rychlé, že ho nebudete chtít dát z ruky! NEDOPORUČUJEME PRO ZAČÁTEČNÍKY! PRO DOKONALOU PŘILNAVOST A TRVANLIVOST VŽDY...

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek