TEKUTINY Počet produktů: 8

  • Lash lifting je technika natočení a zvýraznění přírodních řas. Vhodné pro klientky: - které mají málo zatočené řasy nebo směřující dolů - které nechtějí umělé řasy - které nemohou nosit prodloužené řasy (alergie,..) - po sundání prodloužených řas Doporučujeme kombinovat s Lash Botox, který dodá přírodním řasám vitamíny, olej pro jejich lesk, zvětší jejich...

  • Lash Botox je unikátní ošetření přírodních řas. Dodává přírodním řasám vitamíny, olej pro jejich lesk, zvětší jejich objem, posílí růst a hloubkově je vyživý. Aplikujte pomocí microbrushe nebo velurového aplikátoru 2mm od kořínků řas. Doba působení: 5 minut Obsah: 15ml SPOTŘEBUJTE DO 9 MĚSÍCŮ OD OTEVŘENÍ!

  • Používáme jej na přilepení silikonových podložek na víčko a následně na natažení přírodních řas. Lepidlo odstaníme čistící tekutinou PURE nebo teplou vodou. Toto lepidlo je vhodné pro začátečníky, je pomalejší. Můžete tedy s přesností řasy na natáčku natáhnout a důkladně rozčesat. Obsah: 5ml SPOTŘEBUJTE OD OTEVŘENÍ DO 6 MĚSÍCŮ!

  • Nové vylepšené složení pro zkušené stylistky LASH LIFTINGU. Toto lepidlo je velmi rychlé! Nedoporučujeme pro začátečníky!!! Používáme jej na přilepení silikonových podložek na víčko a následně na natažení přírodních řas. Lepidlo odstaníme čistící tekutinou PURE nebo teplou vodou. Obsah: 5ml SPOTŘEBUJTE OD OTEVŘENÍ DO 6 MĚSÍCŮ!

  • Vyvíjecí krém pro profesionální použití techniky lash lifting. Aplikujte pomocí microbrush nebo velurového aplikátoru. Doba působení: 3-5 minut Obsah: 0,8ml SPOTŘEBUJTE OD OTEVŘENÍ DO 7 DNÍ!

  • Ustalovací krém pro profesionální použití techniky lash lifting Aplikujte pomocí microbrush nebo velurového aplikátoru. Doba působení: 3-5 minut Obsah: 0,8 ml SPOTŘEBUJTE OD OTEVŘENÍ DO 7 DNÍ!

  • Závěrečná výživa s olejem pro lesk přírodních řas. Aplikujte pomocí microbrush nebo velurového aplikátoru. Doba působení: 5 minut Obsah: 4ml SPOTŘEBUJTE OD OTEVŘENÍ DO 6 MĚSÍCŮ!

  • Slouží k odstranění a očištění přírodních řas a víčka od všech přípravků použitých při technice lash lifting. Aplikujte pomocí microbrush nebo velurového aplikátoru. Obsah: 4ml SPOTŘEBUJTE OD OTEVŘENÍ DO 6 MĚSÍCŮ!

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek