Tekutiny Počet produktů: 11

 • Lash lifting je technika natočení a zvýraznění přírodních řas. Vhodné pro klientky: - které mají málo zatočené řasy nebo směřující dolů - které nechtějí umělé řasy - které nemohou nosit prodloužené řasy (alergie,..) - po sundání prodloužených řas Doporučujeme kombinovat s Lash Botox, který dodá přírodním řasám vitamíny, olej pro jejich lesk, zvětší jejich...

 • Keratin Botox je unikátní ošetření přírodních řas a chloupků na obočí. Dodává přírodním řasám vitamíny, olej pro jejich lesk, zvětší jejich objem, posílí růst a hloubkově je vyživý. Aplikujte pomocí microbrushe nebo velurového aplikátoru 2mm od kořínků řas. Doba působení: 15 minut Obsah: 10ml SPOTŘEBUJTE DO 6 MĚSÍCŮ OD OTEVŘENÍ!

 • Závěrečná výživa s olejem pro lesk přírodních řas. Aplikujte pomocí microbrush nebo velurového aplikátoru. Doba působení: 5 minut Obsah: 4ml SPOTŘEBUJTE OD OTEVŘENÍ DO 6 MĚSÍCŮ!

 • Slouží k odstranění a očištění přírodních řas a víčka od všech přípravků použitých při technice lash lifting. Aplikujte pomocí microbrush nebo velurového aplikátoru. Obsah: 4ml / 15ml SPOTŘEBUJTE OD OTEVŘENÍ DO 6 MĚSÍCŮ!

 • Nové vylepšené složení pro zkušené stylistky LASH LIFTINGU. Toto lepidlo je velmi rychlé! Nedoporučujeme pro začátečníky!!! Používáme jej na přilepení silikonových podložek na víčko a následně na natažení přírodních řas. Lepidlo odstaníme čistící tekutinou PURE nebo teplou vodou. Obsah: 5ml SPOTŘEBUJTE OD OTEVŘENÍ DO 6 MĚSÍCŮ!

 • ČISTÍCÍ PĚNA očí a očního okolí důkladně a šetrně odstraní make-up, usazené nečistoty a maz. Je velmi jemná k prodlouženým řasám, nedráždí. Obsahuje aktivní látky pro hydrataci, výživu, vypnutí, rozjasnění a redukci vrásek. Díky svému složení zabraňuje vzniku alergií, a při jejich výskytu je dokáže potlačit! Dopřejte svým očím tu nejlepší péči. ČESKÝ...

 • Vyvíjecí krém pro profesionální použití techniku lash lifting. Aplikujte pomocí microbrushes. Odstranění creamu pomocí velurového aplikátoru a tekutiny PURE. Doba působení: 3-8 minut Obsah: 10ml SPOTŘEBUJTE OD OTEVŘENÍ DO 3 MĚSÍCŮ! Doporučujeme uchovávat ve vakuové nádobě.

 • Ustalovací krém pro profesionální použití techniku lash lifting. Aplikujte pomocí microbrushes. Odstranění creamu pomocí velurového aplikátoru a tekutiny PURE. Doba působení: 3-8 minut Obsah: 10ml SPOTŘEBUJTE OD OTEVŘENÍ DO 3 MĚSÍCŮ! Doporučujeme uchovávat ve vakuové nádobě.

 • Lepivý gel používáme k perfektnímu natažení řas na natáčku a následnému rozčesání řas do požadovaného směru. Také s ním můžete připevnit natáčku k víčku. Jeho výhodou je, že netuhne jako klasické lepidlo. Jednoduše jej odstraníte čistící tekutinou PURE. Lépe přes něj prostoupí vyvíjecí tekutiny a barva. Konec lepidlům,...

 • Krémový oxidant je určen k hybridním barvám pro aktivaci barevných pigmentů. Obsahuje 3% peroxid vodíku, se kterým dosáhnete maximální sytosti a intenzity barvy, aniž by došlo k poškození struktury chloupků. Obsah: 15ml

 • Dlouhotrvající hybridní barva na řasy a obočí s henna efektem. Barva vydrží až 10 dnů na pokožce (dle typu pleti) a až 8 týdnů na chloupcích. Odstín: modro černá Obsah: 15ml Postup aplikace níže.

Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek